TİSKİ YÖNETİM ŞEMASI
YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı Murat ZORLUOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Ali TEKATAŞ
Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet MAZLUM
Yönetim Kurulu Üyesi Osman Zeki BAYRAM
Yönetim Kurulu Üyesi Farabi HACIHASANOĞLU
DENETİM KURULU
Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin ÜÇÜNCÜ
Denetim Kurulu Üyesi Hakkı TERZİBAŞI
GENEL MÜDÜR Ali TEKATAŞ
Özel Kalem Müdürlüğü Volkan UZUN
Teftiş Kurulu Başkanlığı Mehmet YANIK
1. Hukuk Müşavirliği Av. Mustafa ÖZTÜRK
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Volkan UZUN
İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü Zeki YAMİÇ
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürlüğü Serdar BOSTAN
İSG ve Eğitim Şube Müdürlüğü Uğur KOBYA
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (İDARİ VE MALİ) Emrah ÇAYIRLI
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Mustafa YAZICI
Bilgi Teknolojileri ve Elektronik Sistemler Şube Müdürlüğü Turgay COŞKUN
Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü Sait Semih ALTAŞ
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emrah ÇAYIRLI
Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü  
Elektrik ve Mekanik,Scada Otomasyon Şube Müdürlüğü  
İhale ve Satınalma Şube Müdürlüğü Hanife YETİM
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Neşat KURT
Strateji Geliştirme ve Bütçe Şube Müdürlüğü Birgül ÖKSÜZ
Tahsilat ve Borç Takip Şube Müdürlüğü İbrahim KÜÇÜK
Mali Hizmetler Şube Müdürlüğü Neşat KURT
Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Ahmet Ali KOZ
Abone İşleri Koordinasyon Şube Müdürlüğü Abdurrahman OKUMUŞ
Sayaç İşleri Şube Müdürlüğü Hasan AKÇAY
Kaçak Su Takip ve Önleme Şube Müdürlüğü Yılmaz AKTAŞ
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (TEKNİK-1) Muhammet MAZLUM
İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Ekrem UZUNALİ
İçme Suyu İşletme ve Havza Koruma Şube Müdürlüğü İrfan ERDEM
Kanalizasyon İşletme Şube Müdürlüğü Metin ÖNSEL
İşletmeler Dairesi Başkanlığı Alper Tunga BOZKURT
İşletme Koordinasyon Şube Müdürlüğü Onur ÇELENK
1. Bölge Şube Müdürlüğü (Ortahisar, Maçka) Murathan ARDUÇ
2. Bölge Şube Müdürlüğü (Akçaabat, Düzköy)  
3. Bölge Şube Müdürlüğü (Vakfıkebir, Beşikdüzü, Tonya, Çarşıbaşı, Şalpazarı)  
4. Bölge Şube Müdürlüğü (Çaykara, Dernekpazarı, Of, Hayrat)  
5. Bölge Şube Müdürlüğü (Sürmene, Araklı, Köprübaşı) İlhan ŞAHİN
6. Bölge Şube Müdürlüğü (Yomra, Arsin) Hüseyin TOPAL
Tesisler Dairesi Başkanlığı Muhammet MAZLUM
Atıksu Ruhsat,Denetim Şube Müdürlüğü Mehmet ÇOLAK
Atıksu Arıtma ve İşletme Şube Müdürlüğü Hakan KILINÇ
İçme Suyu Arıtma ve İşletme Şube Müdürlüğü Hakan KILINÇ
Laboratuvar Şube Müdürlüğü Vahdet MAZLUM
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (TEKNİK-2) Yılmaz GÖRMÜŞ
Etüt ve Plan Dairesi Başkanlığı İsmail Eşref KÜLTÜR
Etüt Proje Şube Müdürlüğü Ömer ŞAHİN
Harita ve Emlak İstimlak Şube Müdürlüğü Sena OSMANOĞLU
Enerji Şube Müdürlüğü Sadık DERTLİ
Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı İsmail Eşref KÜLTÜR
Yatırım ve İnşaat Şube Müdürlüğü Samet YILMAZ
   

Alper Tunga BOZKURT

İlgili Diğer Başlıklar

Tüm Hakları Saklıdır 2020© Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.