Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 124 personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular 07.08.2023 Pazartesi ile 11.08.2023 Cuma (dahil) tarihleri arasında alınacak  
 
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü 5 ayrı iş pozisyonunda 124 personel alımı ile bünyesine yeni personeller dahil ediyor. TİSKİ Genel Müdürlüğü TRABSU AŞ. bünyesinde istihdam edilmek üzere; 2 makine teknisyeni, 3 elektrik teknisyeni, 7 operatör, 16 şoför ve 96 beden işçisi iş pozisyonunda toplam 124 işçi alımı gerçekleştirilecek. İş pozisyonuna başvuracak olan adaylardan en az 2 yıldır Trabzon’da ikamet etme şartı aranacak.
 
SON BAŞVURU TARİHİ 11 AĞUSTOS 
Adaylar 07.08.2023 Pazartesi ile 11.08.2023 Cuma (dahil) tarihleri arasında Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğü’nün (www.tiski.gov.tr) ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi’nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden müracaatlarını yapabilecekler. Adaylar başvuru için istenen belgeleri başvuru sayfasına yüklemek zorundadırlar. Eksik belge ile başvuran adayların müracaatları kabul edilmeyecektir.
 
SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAV
Başvuru belgelerinin incelenmesinin ardından, uygun şartları taşıyan adayların listesi, son başvuru tarihinden itibaren en geç 7 (yedi) gün içerisinde; www.trabzon.bel.tr, www.tiski.gov.tr ve www.trabsu.com.tr internet adresleri üzerinden yayınlanacak ve bu kişiler sınav komisyonu tarafından çağrılacaklardır. Listeye itirazlar, listenin yayınlanmasından itibaren 3 (üç) gün içerisinde Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş.’ye yazılı olarak yapılabilecektir. Sınav, başvurulan iş pozisyonuna göre sözlü ve/veya uygulamalı olarak yapılacaktır. Sınav tarih ve yeri ayrıca bir duyuru ile ilan edilecektir.
 
96 KİŞİ KURA İLE BELİRLENECEK
Beden İşçisi (Genel) iş pozisyonu için başvurusu geçerli olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. İşe girmeye hak kazananlar ise, mülakatta başarılı bulunan adaylar arasında yapılacak kura çekimi sonucunda belirlenecektir. Kura çekimi; TİSKİ Genel Müdürlüğünün ilçelerdeki personel ihtiyacı ve adayların ikametgahları göz önünde bulundurularak yapılacaktır. Sınava çağrılan adayların, aday başvuru kayıt belgesini yanlarında getirmeleri zorunludur. Sınav sonuçları, www.trabzon.bel.tr, www.tiski.gov.tr ve www.trabsu.com.tr internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır. Asıl aday listesi ile her 5 (beş) kişi için 1 (bir) adet olacak şekilde yedek aday listesi yine ilgili internet siteleri üzerinden ilan edilecektir.
https://amplifeeder.com/


TARİH: 4.08.2023

DİĞER HABERLER

 • TİSKİ GENEL KURULU TAMAMLANDI
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü 2023 yılı 2. Olağan Genel Kurulu Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirilen son oturumla tamamlandı    Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü 2023 yılı 2. Olağan Genel Kurulu tamamlandı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis T
 • TİSKİ GENEL KURULU BAŞLADI
  TİSKİ 2023 yılı 2. Olağan Genel Kurulu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirildi   Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) 2023 yılı 2. Olağan Genel Kurulu ilk oturumu, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirildi.
 • Beden İşçisi Kura Sonuçları Açıklandı
  Beden işçisi kura sonuçları açıklandı.
 • Personel Alımı Mülakat Sonuçları ve Kura Çekimine Hak Kazananların Listesi Açıklandı
  Personel Alımı Mülakat Sonuçları ve Kura Çekimine Hak Kazananların Listesi Açıklandı.
 • TİSKİ MÜLAKAT TARİHLERİNİ AÇIKLADI
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü 124 personel alımı için gerçekleştireceği mülakat ve uygulama sınav tarihlerini açıkladı. Sınavlar 28 Ağustos Pazartesi günü başlıyor    Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı TRABSU AŞ. bünyesinde istihdam e